24 мая 2017 г.

Чибук Олена

Комментариев: 0

 

Атестований інструктор ведичної Школи *Ріт’ам. Маю вищу спортивно-педагогічну освіту. Практичний досвід роботи з дітьми й дорослими з 2000 р. *Ріт’ам – доарійстка, жрецька, аристократична, сакральна Школа Семи Чеснот.

05 июня в 9:30 1) Сакральні техніки школи Ріт’ам. Динамічні медитації. Ріт’ам-асани. 2) Три техніки Енергії Всесвіту , техніки на очистку і на набір енергії, вібрації і медитації. Зцілення душі і проблем в тілі, робота з тілесністю, розкутістю, танцювальністю. Заряд енергії, техніки зняття втоми, розвиток вестибулярного апарату, витривалості, почуття рівноваги. Активізація мозкової діяльності. Розвиток граціозності і пластики, сили і одночасно ніжності у рухах. Пробудження Кундаліні і розвиток сексуальності.

05 июня в 12:30 1) Знайомство з таємницями доарійського сакрального танцю Ріт’ам і техніками Ritam Dancing Queen Hands. 2) Ріт’ам – система 100 Законів Всесвіту, представлена у жрецьких медитативних танцях. Рітам - танець-молитва. Кожен рух - має свою розшифровку. Робота в них проводиться одночасно на всіх 7 чакрах. Розвивають і зцілюють душу і тіло. Працюють з координацією, активізують мозок, розкривають сердечну чакру, очищують і наповнюють всі 7 тіл. Ritam Dancing Queen Hands - мистецтво виражати почуття через рухи. Розвиває пластику, ніжність, жіночність, витонченість, чуттєвість.

05 июня в 15:30 1) Знайомство з таємницями доарійського сакрального танцю Ріт’ам і техніками Ritam Dancing Queen Hands. 2) Ріт’ам – система 100 Законів Всесвіту, представлена у жрецьких медитативних танцях. Рітам - танець-молитва. Кожен рух - має свою розшифровку. Робота в них проводиться одночасно на всіх 7 чакрах. Розвивають і зцілюють душу і тіло. Працюють з координацією, активізують мозок, розкривають сердечну чакру, очищують і наповнюють всі 7 тіл. Ritam Dancing Queen Hands - мистецтво виражати почуття через рухи. Розвиває пластику, ніжність, жіночність, витонченість, чуттєвість.

Утренние дополнительные блоки 1) Ріт’ам-фітнес-стретчінг “Оживи своє тіло” + Діагностика. 2) Пропрацюємо і порозтягуємо абсолютно всі м;язи тіла, навіть ті, про існування яких ви не здогадувалися ;). Діагностуємо стан здоров’я і молодості вашого тіла. Запрошуються всі з 5 до 105 років: як зовсім новачки, так і професіонали в танцювально-спортивно-езотеричному напрямку. Школа Ріт’ам практикує і заохочує до родинних занять! Тож мами з доньками від 5 років, батьки з дітьми – це ваш шанс стати ближчі одне одному, долучитися до спільної таємниці." "

Контакты: Тел.: 093-626-33-98 (W/A,Viber, Telegram), 096-036-25-86; Instagram: @ritam_helena e-mail: lomonna@gmail.com Skype: lomonna Fb, Vk: Елена Чибук

Самые новые посты